XRP, SOL, WLD Coin ve Bu 5 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Solana (SOL)’un Backpack platformundaki işlem hacmi patladı, hatta Binance’ı geçti. Open AI’nin son yapay zeka hamlesi, LPT ve WLD Coin fiyatlarını uçurdu. Core Devs, XRP Ledger AMM için Rippled 2.1’i yayınladı. Ve daha fazlası!

ETH, SOL, WLD Coin ve bu 5 altcoin’den sıcak gelişmeler…

Livepeer, SocialFi platformu Sanko TV’yi hayata geçirdi

Merkezi olmayan bir yayın platformu olan Livepeer, Livepeer Studio kullanılarak oluşturulan bir SocialFi platformu olan Sanko TV’nin lansmanını sosyal medya üzerinden duyurdu. Platform, kullanıcılara video aracılığıyla bağlantı kurma, yaratma ve ödüllendirme olanağı sağlıyor.

Solana (SOL)’un Backpack platformundaki işlem hacmi patladı

Kripto para alım satım platformu Backpack, SOL’un toplam işlem hacminde tüm alım satım platformları arasında üç gün üst üste birinci sırada yer aldı. Son 24 saat içinde SOL’un Backpack platformundaki işlem hacmi 670 milyon doları aştı. Kıyaslama açısında aynı dönemde SOL’un Binance’deki işlem hacmi ise 554 milyon ABD dolar oldu. Bir diğer önde gelen kripto borsası Coinbase’de ise 69,74 milyon dolar oldu.

İşlem hacmindeki artış, kullanıcıların platformdaki alım satım faaliyetlerinin gelecekte IEO kotalarının tahsisini etkileyebileceği Backpack platformu tarafından başlatılan yeni teşvik faaliyetine bağlanıyor. Daha önce Backpack, SOL stake eden ve platformda ticarete katılan kullanıcıların karşılık gelen miktarlarda PYTH token airdrop’ları alabileceği bir staking airdrop etkinliği başlatmıştı.

Bir Ethereum ICO balinası, 46.464 ETH stake etti

On-chain veri izleyicisi ai_9684xtpa’nın bildirdiğine göre, geçtiğimiz hafta belirli bir Ethereum ICO katılım adresi, Ethereum Beacon Chain’e toplam değeri 128 milyon dolar olan 46.464 ETH yatırdı. Bu adres, 30 Temmuz 2015’te Genesis Block adresinden 1 milyon ETH almıştı. Balina, token başına yalnızca 0,31 dolar ödemişti. Adres şu anda hala 139 milyon dolar değerinde 50.000 ETH tutuyor.

LPT ve WLD Coin rekor seviyelere yükseldi

Open AI’nin son yapay zeka hamlesi Worldcoin (WLD Coin) ve benzerleri için ateşleyici oldu. Çünkü, Open AI’nin CEO’su Sam Altman, Worldcoin’in (WLD Coin) yaratıcısı. Bu ilişki Open AI cephesindeki gelişmelerin Worldcoin’in (WLD Coin) fiyatına da yansımasına neden oluyor. OKX piyasa bilgilerine göre, WLD Coin 4,9 doların üzerine çıkarak yeni bir tarihi zirveye ulaştı. Token, şu anda 24 saatlik %12,72 artışla 4,917 dolardan işlem görüyor. Bu arada OKX verilerine göre, LPT de 20 doları aştı. Token, şu anda 24 saatlik %66,15 artışla 20,55 dolardan el değiştiriyor.

Core Devs, XRP Ledger AMM için Rippled 2.1’i yayınladı

Core Devs, XRP Ledger’ın Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) protokolünü çevreleyen istikrar endişelerini ele almada önemli bir adım olan Rippled 2.1 PR’nin yayınlandığını duyurdu. Bu gelişme, XRP topluluğunda artan merak ve endişelerin ortasında geldi. Ayrıca, Ripple CTO’su David Schwartz bu sorunları ele almak için öne çıktı. Rippled 2.1 PR, XRP Ledger’ın AMM’sinin istikrarını artırmayı amaçlıyor. Ayrıca, XRPL doğrulayıcıları arasındaki karmaşıklıklara ve anlaşmazlıklara bir çözüm sağlamayı hedefliyor.

Pudgy Penguins, Bored Ape Yacht Club’ı kısa süreliğine geçti

Pudgy Penguins bugün erken saatlerde taban fiyatta Bored Ape Yacht Club’ı kısa süreliğine geride bıraktı. Çünkü son birkaç aydaki hızlı yükselişi maymunların düşen fiyatlarını yakaladı. Parsec Finance verilerine göre, TSİ 14’te bir Pudgy Penguin için taban fiyat 22,2 ETH (61.780 dolar) iken, Bored Apes’in taban fiyatı yalnızca 22,1 ETH (61.500 dolar) idi. Bu çok fazla bir anlam ifade etmiyor. Çünkü, kısa ömürlü bir hamleydi. Ancak, NFT’lerin değişen manzarasında büyük bir anı işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x