Şantiyedeki kavganın ardından hastanenin önü karıştı

Kütahya Dumlupınar Mahallesi’nde aralarında alacak verecek meselesi nedeniyle husumet bulunan Ö.K. ve Ş.C., bu durumu konuşmak için buluştu. Şantiye alanındaki konteynerde oturan Ö.K. ve Ş.C. bir süre sonra tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce Ö.K. ve Ş.C. birbirlerine tabanca ile ateş açtı.

İkiliden Ö.K. sırt, karın ve bacağına isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı, Ş.Ç. ise bacağından yaralandı. Silah seslerini duyanların ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi olay yerinde yapılan Ş.Ç. ambulansla, ağır yaralanan Ö.K. ise yakınlarının aracıyla Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Karşılıklı yaralamalarının yaşandığı olay yerinde yapılan incelemelerde 2 tabanca ve 1 bıçak ele geçirildi.

HASTANE ÖNÜNDEKİ ARBEDE DE 2 GÖZALTI

Hastane önünde yaralıların yakınları arasında da arbede yaşandı. Çok sayıda polisin sevk edildiği hastanede, arbedeye karışan şüphelilerden birinin üst aramasında, diğerinin ise aracında olmak üzere 2 tabanca ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. Polisin başlattığı soruşturma sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x