İsyan Etti! Bahar ve Nihal Candan’ın Annesi Umut Candan’dan İlginç Açıklama

Çete üyeliği ve kara para aklama suçları nedeniyle cezaevinde tutuklu bulunan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan’ın annesi Umut Candan Show Haber’e ilginç açıklamalarda bulundu.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=XimVS…

Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler, çete üyeliği ve kara para aklama suçlamaları nedeniyle gözaltına alınmıştı ve ardından da tutuklanmıştı.

Candan kardeşler cezaevi koşullarına alışmaya çalışırken anne Umut Candan bazı açıklamalar yaptı.

Anne Candan, “Instagram’da Bahar soytarılık yaptıkça tıklandı, tıklamasalardı. Bahar Candan’ı onlar ortaya çıkardı ve linç ediyorlar şimdi. Bahar gerçek bile değil her şeyi sahte. Soytarılık yaptıklarında tıklamasalardı. Halk istedi o da devam etti.” dedi.

Bahar Candan’ın konuşma tarzıyla ilgili de şunları şöyledi: “Bazen abarttı, dikkat çekmek için. Zaten bunların hepsi bundan başımıza geliyor. Alt yapıda öyle bir ses var zaten.”

“Koleje gitmeselerdi benim çocuklarım öyle düşkün olmayacaktı. Etraflarında uç zengin kişiler olmayacaktı. Markayı görmeyeceklerdi. Çocukken de ‘muz pahalı yemeyin’ derdim. Biz öyle büyüttük bu çocukları.” diye konuştu.

Damadıyla ilgili de “Dört dörtlük bir Türk erkeği. Suçsuz kapısını da ortada bırakacak bir adam değil. Biz ‘Nasıl bir düğün yapsak’ diye konuşuyorduk. Damadımı çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x